Ресторан “Антрекот”

Рік:
2017
Локація:
вул. Кульпарківська, 226А, м. Львів
Площа:
650 м.кв.
Автор:
Андрій Асанов - архітектор , Тарас Сало - архітектор, Ігор Костін - дизайнер, Олександр Друк - дизайнер, Костянтин Шарликов - дизайнер, Христина Романишин-Пилюх - куратор проекту
Фото:
Сергій Савченко

Загалом площа ресторану «Антрекот» разом із кухнею становить 650 м.кв. та може прийняти 160 відвідувачів. Створювався як заклад, що розмістив у собі два різних проекти. Перший позиціонує себе, як гриль, другий, як лаунж. Цим і пояснюється демократичність у використанні фактурних прийомів у одному, і натяк на пафосність у іншому. У зону гриль за склом частково винесені процеси приготування м’яса.

«Антрекот» – це назва, що говорить сама за себе. Світильники у формі стилізованих биків, виконані із фанери, вазони що імітують роги, м’які  меблі із використанням коров’ячої шкіри сприяють зануренню  відвідувача у атмосферу, де готують м’ясо.

Лаунж  облаштований ді-джей стійкою, яка проглядається із кожного кутка. Бар пропонує широку карту алкогольних напоїв та коктейлів.

Загалом ця зона позиціонує себе як релакс. У літній час планує роботу в тандемі із відкритою терасою. Опорядження підлоги з  бетону, ненав’язливе вирішення стелі, де всі мережеві і вентиляційні комунікації залишились відкритими, пофарбування усього фонового оточення у чорний колір це ті рішення, які дали можливість об’єднати стилістично дві принципово різні зони одного ресторану.