Ресторан “Панська Гуральня”

Рік:
2015
Локація:
м. Чернівці, вул. Ольги Кобилянської, 5
Площа:
800 м.кв
Автор:
Андрій Асанов, Лілія Степа, Олена Павлиш, Мар’яна Климович
Фото:
...

Планувальна схема є ідеальною для ресторану із розташуванням  у пішохідній частині міста. Будучи кутовим, своєю планувальною схемою заклад охопив дві вулиці, а вхідна група  розташувалась на їх перехресті.

Відвідувача спочатку зустрічає просторий вестибюль із рецепцією, стиль якого просякнутий помпезністю і десь можливо надмірним консерватизмом.

Є очікування, що продовження огляду наступних залів обіцяє зустріч із звиклим на сьогодні аристократичним інтер’єром, проте, відчинивши двері потрапляєш у повну протилежність, де панує вінтаж, та байдужість наслідуванню будь яких із класичних істин. Загалом у залах знайшли себе 200 посадкових місць, на різних висотних рівнях, також є сцена із живою музикою.

Завітавши на нижчий поверх  відвідувач потрапить у зону для паління. Поруч розташувалась крамниця із сувенірами. А якщо будуть зацікавлені дізнатись  більше про історію виготовлення пива та місцевих наливок, то гуральник проведе екскурсію підвалами будівлі де кожен зможе продегустувати різні напої.

Першочергово, завдання  яке ставив замовник, полягало у тому, щоб сформувати ресторацію із діючою пивоварнею. Оскільки  стало зрозумілим, що заклад буде  пропонувати асортимент алкогольних напоїв власного виробництва, то назва “Гуральня” народилась сама собою. Як відомо, ця на сьогодні  забута назва означала місце, де виготовляли, або продавали алкогольні напої. Місто Чернівці має багату історію. Серцем переплетень провулків, проспектів, площ та численних скверів є пішохідна вулиця О. Кобилянської, яка колись носила ім’я Панська. Звідси і назва закладу “Панська Гуральня”. Загальна концепція будувалась на представленні асортименту алкогольних напоїв власного виробництва. Ресторан цікавий тим, що він різний. По-перше це помпезний вестибюль, який стилістично свідомо вилітає із загального образу, по-друге це зали де  знайдуть для себе місце як поціновувачі живої музики так і фанати футболу, зони яких є окремими, також це зал для паління із крамницею на нижчому поверсі та тематична пивниця у підвалі де проводяться екскурсії та дегустації.